Санклін

Санклін Choice Phyto
1062
Вміст:
30капс.
Бренд:
Choice Phyto
Призначення:
Травна система
Код товару:
cf-21
172грн
172грн

Оплата замовлення здійснюється:
   1. На карт-рахунок Приватбанку.
   2. Накладеним платежем НоваПошта по передоплаті 30% на карт-рахунок Приватбанку.

Доставка замовлення здійснюється компанією НоваПошта за рахунок отримувача.
   1. Замовлення від 500грн доставляється на відділення безкоштовно*.
   2. Замовлення від 2500грн доставляється кур'єром безкоштовно*.
*за умов повної передоплати за замовлення.

Знижку грошову на замовлення не надаємо! АЛЕ
До замовлень додаємо подарунок)

Пропонуємо стати партнером Choice та покупати продукції напряму за лояльною ціною. Детальніше у розділі БІЗНЕС або у мессенджері.

Санклін Choice Phyto - нормалізація функції сечовидільної системи.

Переваги:

 • Має антисептичну, протизапальну, протимікробну, сечогінну та бактерицидну дію
 • Має сприятливий вплив на роботу нирок та сечовивідних шляхів
 • Перешкоджає утворенню каменів та сприяє їх розчиненню та виведенню з органів сечовивідної системи
 • Перешкоджає затримці та накопиченню рідини в організмі

Сечовивідна система регулює кількість і склад рідини в організмі та виводить відпрацьовані продукти (шлаки) та надмірну рідину. Перенесені інфекційні захворювання сечостатевої системи, такі як пієлонефрит, цистит, уретрит та ін; неправильне харчування, а також затримка відтоку сечі можуть призвести до сечокам'яної хвороби.

Комплекс «Санклін», на відміну від сечогінних засобів, які виводять рідину з організму шляхом впливу на нирки, зменшуючи їхню здатність до утримання мінералів, навпаки відновлюж природний баланс між калієм та натрієм, звільняючи організм від надлишків рідини. Також комплекс «Санклін» сприяє розчиненню невеликих каменів і сечових солей.

Ефективність. Підтверджено клінічними випробуваннями ІПАГ АМН України.

Спосіб застосування. Дорослим вживати по 1 капсулі 2 рази на день, дітям від 6 до 12 років - по 1 капсулі щодня перед їдою, запиваючи водою. Курс вживання - 30 – 45 днів. Повторний курс - після двотижневої перерви.

Побічні явища. У процесі клінічних випробувань побічні явища не виявлено.

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість компонентів.

Пророщені зерна, мучниця, вишня, талабан польовий·спориш звичайний, грицики звичайні, ортосифон тичинковий·хвощ польовий, ромашка, брусниця, кропива, льон, кульбаба, подорожник, таурин.

Прозери у збалансованому вигляді містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму амінокислоти; вітаміни A, C, E, групи B, PP, H, D; макро-, мікроелементи K, Ca, Mg, Fe, Cu, Zn, P та ін; рослинні ферменти; фітогормони; полієнольні речовини; рослинні волокна та ін. Також прозери посилюють дію всіх компонентів комплексу (ефект синергізму).

Всі рослини та амінокислота таурин, що входять до складу комплексу «Санклін», мають багатосторонню терапевтичну дію. Однак до складу комплексу «Санклін» вони вміщені завдяки таким властивостям:

Листя мучниці звичайної – очищує сечовивідні шляхи від бактеріальної флори. Має протимікробну, протибактеріальну та протизапальну дію. Показане при циститах, уретритах, сечокам'яній хворобі, нетриманні сечі.

Плодоніжки вишні – мають сечогінну дію. Ефективні при лікуванні та профілактиці сечокам'яної хвороби, як кровоспинний засіб при менструальних кровотечах.

Трава і плоди талабана польового – мають сечогінну, протимікробну та протизапальну дію. Ефективні при запаленнях яєчників та раку матки, при венеричних захворюваннях, стимулюють статеві функції у чоловіків, нормалізують менструальний цикл.

Трава грициків звичайних – має виражену кровоспинну дію при ниркових, легеневих, шлунково-кишкових та маткових кровотечах, показана при захворюваннях нирок та сечового міхура, при каменях у нирках.

Трава споришу звичайного – підвищує діурез, виводить із сечею надлишок іонів натрію та хлору, внаслідок чого збільшується фільтрація у ниркових клубочках та зменшується зворотна резорбція у ниркових канальцях. Перешкоджає утворенню каменів у нирках, ефективна при хронічних захворюваннях сечовивідних шляхів, має антитоксичну дію.

Ортосифон – має протизапальну та сечогінну дію. Сприяє виведенню із сечею хлоридів, сечовини та сечової кислоти. Ефективний при запаленнях жовчного та сечового міхура, при каменях у нирках та жовчному міхурі, при гострих та хронічних захворюваннях нирок.

Трава хвощу польового – має діуретичну, протизапальну та протимікробну дію, перешкоджає утворенню каменів у нирках.

Суцвіття ромашки лікарської – має протизапальну, антисептичну спазмолітичну, седативну та знеболювальну дію. Ефективно при порушенні менструального циклу, болісних менструаціях та захворюваннях жіночих статевих органів, при хронічних захворюваннях сечовивідних шляхів.

Листя брусниці – мають сечогінні жовчогінні, антисептичні та в'яжучі властивості, ефективні при лікуванні та профілактиці сечокам'яної хвороби, гострих та хронічних запальних процесах сечостатевої системи, нічному нетриманні сечі.

Трава кропиви дводомної – має сечогінну, протизапальну та загальнозміцнювальну дію, показана при сечокам'яній хворобі, асциті, набряках.

Насіння льону звичайного – має протизапальні властивості, ефективне при сечокам'яній хворобі, при захворюванні нирок та сечового міхура.

Корінь кульбаби – має сечогінну та спазмолітичну дію, показаний при сечокам'яній та жовчнокам'яній хворобах, хронічних запорах.

Трава подорожника має протизапальні властивості, ефективна при запаленні сечового міхура та нетриманні сечі.

Таурін (амінокислота) – відновлює баланс між калієм та натрієм, перешкоджаючи таким чином затримці та накопиченню рідини в тканинах та сприяючи її своєчасному виведенню з організму. Ефективна проти бактерій, вірусів та дріжджоподібних грибів.


Хочете придбати продукцію Choice, зареєструватись в Choice та побудувати кар'єру? Звертайтеся за контактами нижче.