Герміцид

Герміцид Choice Phyto
967
Вміст:
30капс.
Бренд:
Choice Phyto
Призначення:
Травна система
Код товару:
cf-17
300грн
300грн

Оплата замовлення здійснюється:
      1. На карт-рахунок Приватбанку.
      2. Накладеним платежем НоваПошта по передоплаті 30% на карт-рахунок Приватбанку.

Доставка замовлення здійснюється компанією НоваПошта за рахунок отримувача.

Замовлення від 500грн доставляється на відділення безкоштовно, за умови повної передоплати за замовлення.

Знижку грошову на замовлення не надаємо! АЛЕ
До замовлень додаємо подарунок)

Герміцид Choice Phyto - протигрибковий комплекс.

Переваги:

  • Нормалізує баланс мікрофлори кишечника
  • Сприяє профілактиці розвитку грибкових, вірусних, бактеріальних інфекцій
  • Регулює вміст дріжджоподібних грибів у сечостатевому шляху та кишечнику

Грибки таять у собі велику небезпеку, тому що здатні викликати безліч хвороб, що загрожують життю людини. Грибковим захворюванням можуть піддаватися шлунково-кишковий тракт, дихальна система, сечостатева система, печінка, нирки, нервова система, м'язи, шкіра і навіть кістки. «Герміцид» – це збалансована формула, яка запобігатиме розвитку грибкових захворювань та допоможе організму підтримувати нормальний рівень мікроорганізмів, не перешкоджаючи при цьому розмноженню корисних бактерій, необхідних для нормального функціонування організму.

Ефективність. Підтверджено клінічними випробуваннями ІПАГ АМН України.

Спосіб застосування. Дорослим та дітям від 12 років вживати по 1 капсулі 2 рази на добу до їди, запиваючи водою. Курс застосування: 30-45 днів. Повторний курс - після місячної перерви.

Побічні явища. У процесі клінічних випробувань побічні явища не виявлено.

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість компонентів.

Фітокомплекс ГЕРМІЦИД можна вживати як самостійний потужний протигрибковий комплекс, а можна поєднувати з іншими фітокомплексами.

Пропонуємо вам декілька корисних комбінацій:

ГЕРМІЦИД + ЛАЙФГАРД + БІОЛАЙН (для жінок) посилюють противірусну і протигрибкову дії, а також прискорюють одужання, коли йдеться про герпес або молочницю (кандидоз).

ГЕРМІЦИД + БРЕЙКБЛОК прискорюють відновлення корисної мікрофлори кишечника.
І не забувайте «годувати» наших маленьких «друзів» зі складу корисного мікробіому. Для цього вживайте додатково різні види клітковини Multi Bran.

ГЕРМІЦИД + САНКЛІН допомагають при циститі та пієлонефриті.

ГЕРМІЦИД + ФОРВАРД дбайливо піклуються про чоловіче здоров'я.
Як відомо, чоловіки переносять багато різних збудників грибкової флори та вірусів своїм статевим партнеркам. Щоб запобігти такій передачі збудників, краще завчасно подбати про це і пройти профілактичний курс вживання цих двох фітокомплексів.

ГЕРМІЦИД + ІМУННА ФОРМУЛА + ІНТЕЛЕКТ захищають судини від грибкового ураження та вдало очищують саму кров від небажаних включень. 

ГЕРМІЦИД + ЛІВСЕЙФ + АНТИПАРАЗИТ швидко позбавлять від лямблій, хелікобактер пілорі та амеб. 

ГЕРМІЦИД + ФРІЛАЙФ захищають слизову ротової порожнини й горла від стоматиту, гінгівіту, ларингіту, фарингіту, ангін.
Достатньо час від часу розсмоктувати у роті по одній капсулі ФРІЛАЙФУ та ГЕРМІЦИДУ, не запиваючи водою (до 4 разів на день у період інтенсивних захворювань на грип і ГРВІ) 

ГЕРМІЦИД + БРИЗ + АНТИПАРАЗИТ є чудовою підтримкою організму при бронхіті та пневмонії. 
Якщо ви вже захворіли, додайте до свого лікування ці три потужні фітокомплекси, і ваше одужання настане значно швидше й не матиме хронічного перебігу, а також це чудова профілактика хламідіозу й кандидозу легень.

Пророщені зерна, кора гранату (екстракт), кора осики(екстракт), кора По д’Арко (Tabebuia heptaphylla), ромашка лікарська (квітки), листя оливи (екстракт), імбир, гвоздика· шкірки чорного горіху (екстракт), насіння грейпфруту (екстракт),тирлич жовтий (корінь), чебрець (трава), конюшина червона (квітки),кориця, таурин.

Прозери у збалансованому вигляді містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини: вуглеводи, що легко засвоюються; білки, що містять незамінні амінокислоти; вітаміни А, З, Е, вітаміни групи В, РР, Н, D; макро-, мікроелементи К, Са, Mg, Fe, Cu, Zn, P та ін; рослинні ферменти; фітогормони; поліфенольні речовини; рослинні волокна та ін. Також прозери посилюють дію всіх компонентів фітокомплексу (ефект синергізму). Всі рослини, що входять до складу комплексу «Герміцид», мають багатосторонню терапевтичну дію і до складу комплексу «Герміцид» вони входять завдяки таким властивостям:

Екстракт шкірки чорного горіха – таніни (група фенольних сполук рослинного походження), які містяться в шкірці чорного горіха, надають згубний вплив на дріжджові гриби та іншу умовно-патогенну мікрофлору, що сприяє профілактиці дисбактеріозу та знищенню паразитів. Головна активна речовина чорного горіха – юглон. Юглон настільки ж ефективний для боротьби з грибами роду Candida albicans, як аптечні протигрибкові препарати, але, на відміну від них, юглон не шкодить організму.

Екстракт кори граната містить алкалоїди пельтьєрин, ізопельтьєрин і метилізопельтьєрин, які мають сильну антибактеріальну дію. Екстракт кори граната вбиває бактерії, що викликають такі захворювання, як дизентерія, холера, сальмонельоз, виразка шлунка, виразка кишечника, коліт, дисбактеріоз, черевний тиф, гострий апендицит.

Імбир містить гінгерол і шогаол, які мають яскраво виражені протизапальні та протигрибкові властивості. Доведено, що екстракт імбиру перевершує ефективність антибіотиків при лікуванні золотистого стафілокока та інших збудників інфекцій. Імбир ефективний у зниженні росту грибків Candida albicans і згубний для яєць та личинок більшості видів паразитів. Вченими було доведено, що вже через 4 години після прийому екстракту імбиру, 90% личинок глистів втрачають свою рухливість, а через 16 годин імбирний екстракт повністю їх знищує.

Гвоздика містить евгенол – надзвичайно ефективний протигрибковий засіб, який чинить сильну фунгіцидну дію на види грибків, що викликають захворювання шкіри; надає бактеріостатичну дію на дифтерійну паличку, збудника сибірки, золотистий і білий стафілокок, бацили паратифу А і Б. Завдяки наявності евгенолу гвоздика має виражений пригнічувальний вплив на личинкову стадію життєвого циклу паразитів, зменшуючи процеси гниття та бродіння в кишечнику та нормалізуючи його мікрофлору.

Кора По д’Арко – пригнічує патогенну флору в кишечнику, порушуючи вироблення енергії та нормальний перебіг ферментних реакцій паразитів, хвороботворних бактерій та грибів. Особливо ефективно впливає на дріжджові гриби, пригнічує збудників мікозів (дерматомікоз, гістоплазмоз).

Екстракт кори осики – має антигельмінтні та протимікробні властивості. Особливо ефективний при опісторхозі та лямбліозі. Екстракт проникає через шкірно-м'язовий мішок паразита, порушує структуру його органів та викликає загибель.

Екстракт листя оливи має антибактеріальні та антигрибкові властивості, оскільки містить активну речовину олеуропеїн, який зупиняє ріст і продуктивність стафілококів виду Staphylococcus aureus та ентеротоксинів типу «В». Завдяки цьому ефекту екстракт листя оливи широко використовують для боротьби з хвороботворними вірусами, грибами (дріжджовими та пліснявими) та бактеріями.

Екстракт насіння грейпфрута – має антипаразитарну та антимікробну дію. Впливає на збудників амебної дизентерії та малярії, лямблій, хламідій, мікроорганізми роду клебсієла, стафілококи, патогенні стрептококи, синьогнійну паличку, шигели, кампілобактерії, протей, мікобактерії туберкульозу, вірус герпесу 1-го типу та інше

Кориця є ефективним засобом, що перевершує більшість дріжджів та грибів, зокрема гриби роду Candida albicans – диплоїдний грибок (молочниця). Містить каприлову кислоту, що ушкоджує клітини дріжджів, у результаті вони відмирають; ефективна при лікуванні кандидозу; впливає на спіралеподібну грамнегативну бактерію Helicobacter pylori (хелікобактер пілорі), яка інфікує різні області шлунка та дванадцятипалої кишки, що призводить до виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, гастритів, дуоденітів, раку шлунка.

Чабрець (трава) – має протигрибкові та антибактеріальні властивості; має дезінфікувальну дію на шлунково-кишковий тракт; сприяє нормалізації мікрофлори кишечника, відходженню газів, покращує травлення. Застосовується при ангінах, стоматитах, тонзилітах, фарингітах, як засіб боротьби зі стрічковими глистами, волосоголовцем.

Тирлич жовтий (тирлич) (корінь) – має протиглистний та протимікробний ефект.

Червона конюшина (суцвіття)– має бактерицидні властивості, є сильним імуностимулятором при вірусних та мікробних інфекціях.

Ромашка (суцвіття) – має бактерицидну та фунгіцидну дію. Ця дія особливо яскраво проявляється у випадку грампозитивних бактерій, зокрема золотистого стафілокока, і Candida albicans.

Таурин – має потужну імуностимулювальну дію, ефективний як проти бактерій та вірусів, так і проти дріжджоподібних грибів.


Хочете придбати продукцію Choice, зареєструватись в Choice та побудувати кар'єру? Звертайтеся за контактами нижче.