Лівсейф

Лівсейф Choice Phyto
1082
Вміст:
30капс.
Бренд:
Choice Phyto
Призначення:
Травна система
Код товару:
cf-19
172грн
172грн

Оплата замовлення здійснюється:
      1. На карт-рахунок Приватбанку.
      2. Накладеним платежем НоваПошта по передоплаті 30% на карт-рахунок Приватбанку.

Доставка замовлення здійснюється компанією НоваПошта за рахунок отримувача.

Замовлення від 500грн доставляється на відділення безкоштовно, за умови повної передоплати за замовлення.

Знижку грошову на замовлення не надаємо! АЛЕ
До замовлень додаємо подарунок)

Лівсейф Choice Phyto - нормалізація функцій печінки та жовчного міхура.

Переваги:

  • Нормалізує функції печінки та жовчного міхура
  • Посилює детоксикаційну функцію печінки.
  • Сприяє регенерації печінкової тканини
  • Має протизапальні та антиоксидантні властивості

Печінка як основний орган, що очищує, має життєво важливе значення у збереженні нашого здоров'я. Вона є сховищем вітамінів, заліза, глікогену та інших харчових речовин. Крім того, печінка виробляє жовч, що допомагає перетравлювати їжу. Але найголовніше - печінка захищає організм від токсинів та отруйних компонентів. Практично всі шкідливі речовини, що потрапляють у наш організм і які утворюються у процесі обміну речовин, «знезаражуються» у печінці. Печінка – це орган, який потребує постійної допомоги і її можна надавати за допомогою комплексу «Лівсейф», який посилює детоксикаційну функцію печінки, сприяє регенерації печінкової тканини, має протизапальні та антиоксидантні властивості, підвищує секрецію жовчі.

Спосіб застосування. Вживати по 1 капсулі два рази на день, дітям від 6 до 12 років по 1 капсулі на день до їжі, запиваючи водою. Курс прийому 30-45 днів. Повторний курс після двотижневої перерви.

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість компонентів.

Пророщені зерна, Розторопша, Цмин пісковий, Кукурудзяні рильця, Меліса лікарська, Деревій звичайний.

Прозери у збалансованому вигляді містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини: вуглеводи, що легко засвоюються; білки, що містять незамінні амінокислоти; вітаміни А, С, Е, групи, РР, Н, D; макро-, мікроелементи К, Са, Mg, Fe, Cu, Zn, P та ін; рослинні ферменти; фітогормони; поліфенольні речовини; рослинні волокна та ін. Також прозери посилюють дію всіх компонентів комплексу (ефект синергізму).

Всі рослини, що входять до складу комплексу «Лівсейф», мають багатосторонню терапевтичну дію. Однак до складу комплексу «Лівсейф» вони вміщені завдяки таким властивостям:

Розторопша (плоди) – тисячоліттями використовувалася на лікування печінки. Вона містить речовину силімарин, яка допомагає печінці здійснювати детоксикаційну функцію, має гепатопротекторні та антиоксидантні властивості, зміцнює клітинні мембрани, сприяє утворенню нових клітин печінки, стимулюючи синтез білка. Таким чином, розторопша сприяє відновленню функцій хворої печінки.

Цмин пісковий (трава) – застосовується як жовчогінний засіб, який дезінфікує жовчні протоки та сечовивідні шляхи; нормалізує діяльність всього шлунково-кишкового тракту та травних залоз; ефективно діє при лікуванні цирозу печінки, жовчних кольках, жовтяниці, холециститі, гепатиті, виведенні жовчного каміння.

Кукурудзяні приймочки - мають жовчогінну дію; сприяють розрідженню в'язкої жовчі та кращому її відтоку з жовчовивідних шляхів; попереджають утворення жовчних каменів.

Меліса лікарська (трава) – посилює діяльність органів травного тракту; має легку проносну і спазмолітичну дію;

Тисячолітник (трава) – надає спазмолітичну дію на гладенькі м'язи кишечника, жовчних та сечовивідних шляхів; посилює секрецію жовчі, слинних залоз та шлункового соку; попереджає утворення каменів у жовчному міхурі та нирках.


Хочете придбати продукцію Choice, зареєструватись в Choice та побудувати кар'єру? Звертайтеся за контактами нижче.