Ф.Актив

Ф.Актив Choice Phyto
989
Вміст:
30капс.
Бренд:
Choice Phyto
Призначення:
Травна система
Код товару:
cf-22
226грн
226грн

Оплата замовлення здійснюється:
      1. На карт-рахунок Приватбанку.
      2. Накладеним платежем НоваПошта по передоплаті 30% на карт-рахунок Приватбанку.

Доставка замовлення здійснюється компанією НоваПошта за рахунок отримувача.

Замовлення від 500грн доставляється на відділення безкоштовно, за умови повної передоплати за замовлення.

Знижку грошову на замовлення не надаємо! АЛЕ
До замовлень додаємо подарунок)

Ф.Актив Choice Phyto - нормалізує функції підшлункової залози, підвищує засвоєння глюкози при цукровому діабеті, покращує обмін тригліцеридів та холестерину, а також стимулює шлунок та підшлункову до вироблення травних ферментів необхідних для травлення їжі.

Переваги:

  • Нормалізує обмін речовин в організмі
  • Знижує рівень шкідливого холестерину в крові
  • Перешкоджає розвитку цукрового діабету
  • Чинить протизапальну дію при панкреатиті

Підшлункова залоза має важливу функцію в обмінних та травних процесах. Вона виділяє підшлунковий (панкреатичний) сік, який бере участь у процесі травлення їжі. Нездатність добре перетравлювати їжу призводить до харчової алергії, коліту, слабкості імунної системи. Але найголовніше – підшлункова залоза виробляє гормони, які регулюють вуглеводний та жировий обміни в організмі, порушення яких веде до таких захворювань, як цукровий діабет, панкреатит, панкреатоз, утворення кіст підшлункової залози та ін.

Комплекс «Ф. Актив» підвищує засвоєння глюкози при цукровому діабеті, покращує обмін тригліцеридів та холестерину, а також стимулює шлунок та підшлункову до вироблення травних ферментів необхідних для травлення їжі.

Спосіб застосування. Дорослим і дітям з 12 років по 1 капсулі 2 рази на день перед їжею, запиваючи водою. Курс прийому - 30-45 днів. Повторний курс - після перерви в 1 місяць.

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість компонентів.

Пророщені зерна, топінамбур, петрушка, лопух, стевія, кульбаба, льон, ліпоєва кислота, аланін, глутамінова кислота.

Прозери (пророслі зерна вівса, пшениці, кукурудзи) у збалансованому вигляді містять майже всі біологічно активні речовини, необхідних для нормальної життєдіяльності організму людини.

Усі інгредієнти, що входять до складу комплексу «Ф.Актив», мають багатосторонню терапевтичну дію. Однак до складу комплексу «Ф.Актив» вони вміщені завдяки таким властивостям:

Топінамбур (корінь) – нормалізує функції підшлункової залози; регулює функцію кишечника; нормалізує кислотність шлункового соку; має яскраво виражені протизапальні властивості; знімає біль у шлунку та кишечнику; сприяє загоєнню виразок.

Петрушка (корінь) – покращує роботу підшлункової залози, нормалізує процеси травлення; пригнічує процеси бродіння у кишечнику; розчиняє камені та пісок у сечовивідних шляхах.

Лопух великий (корінь) – збільшує секрецію панкреатичних ферментів; посилює виділення жовчі; покращує моторику кишечника; регулює обмін речовин.

Кульбаба лікарська (корінь) – нормалізує функції підшлункової залози; покращує травлення; збільшує секрецію шлункового соку; стимулює вироблення жовчі; нормалізує перистальтику кишківника; знижує рівень холестерину; сприяє засвоєнню заліза.

Льон (насіння) – у лляному насінні присутні речовини, відомі як лігнани, які позитивно впливають на різні гормони та сприяють захисту від раку, бактерій, вірусів та патогенних грибів.

Стевія – покращує функції печінки та підшлункової залози; знижує рівень глюкози та холестерину в організмі. При діабеті перешкоджає розвитку гіпоглікемічних та гіперглікемічних станів, чим дозволяє знизити дозу інсуліну.

Ліпоєва кислота – ефективний засіб для запобігання цілого ряду наслідків підвищеного рівня цукру в крові; підвищує ефективність процесів вироблення енергії в організмі; запобігає відкладенню жирових запасів.

Аланін - бере участь у виробленні лімфоцитів; регулює рівень цукру в крові, роботу надниркових залоз.

Глутамінова кислота - сприяє зв'язуванню аміаку, підвищений вміст якого в організмі спостерігається у випадках цукрового діабету; стимулює роботу травної системи; знижує потяг до солодкого та алкоголю.


Хочете придбати продукцію Choice, зареєструватись в Choice та побудувати кар'єру? Звертайтеся за контактами нижче.