Норм

Норм Choice Phyto
1283
Вміст:
30капс.
Бренд:
Choice Phyto
Призначення:
Травна система
Код товару:
cf-20
172грн
172грн

Оплата замовлення здійснюється:
   1. На карт-рахунок Приватбанку.
   2. Накладеним платежем НоваПошта по передоплаті 30% на карт-рахунок Приватбанку.

Доставка замовлення здійснюється компанією НоваПошта за рахунок отримувача.
   1. Замовлення від 500грн доставляється на відділення безкоштовно*.
   2. Замовлення від 2500грн доставляється кур'єром безкоштовно*.
*за умов повної передоплати за замовлення.

Знижку грошову на замовлення не надаємо! АЛЕ
До замовлень додаємо подарунок)

Пропонуємо стати партнером Choice та покупати продукції напряму за лояльною ціною. Детальніше у розділі БІЗНЕС або у мессенджері.

Норм Choice Phyto - нормалізація обміну речовин.

Переваги:

 • Hормалізує обмін речовин в організмі
 • Адсорбує та виводить із організму надлишок шкідливих речовин
 • Підтримує баланс необхідних організму компонентів
 • Відновлює дефіцит поживних речовин

Правильний обмін речовин – запорука нормальної життєдіяльності організму. При порушенні обміну речовин, причинами якого можуть бути порушення режиму та якості харчування, несприятлива екологічна обстановка, хронічні стреси та інші причини, страждають усі органи та тканини організму. Як наслідок порушення обміну речовин – накопичення шкідливих продуктів життєдіяльності організму, що призводять до серйозних захворювань, зокрема ожиріння, цукровий діабет, інфаркт, онкологічні та інші захворювання. Лікувально-профілактичний комплекс «Норм» допомагає ефективно вирішувати ці проблеми.

Спосіб застосування. Дорослим по 1 капсулі два рази на день, дітям з 7 до 12 років по 1 капсулі в день до їжі, запиваючи водою. Курс прийому - 30-45 днів. Повторний курс - після двотижневої перерви.

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість компонентів.

Пророщені зерна, Розторопша, Цмин пісковий, Кукурудзяні рильця, Меліса лікарська, Деревій звичайний.

Прозери у збалансованому вигляді містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини, а саме вуглеводи, що легко засвоюються; білки, що містять незамінні амінокислоти; вітаміни А, С, Е, групи, РР, Н, D; макро-, мікроелементи К, Са, Mg, Fe, Cu, Zn, P та ін; рослинні ферменти; фітогормони; поліфенольні речовини; рослинні волокна та ін. Також прозери посилюють дію всіх компонентів комплексу, забезпечуючи ефект синергізму.

Всі рослини, вітаміни, мінерали та інші інгредієнти, що входять до складу комплексу «НОРМ», мають багатосторонню терапевтичну дію. Однак до складу комплексу «НОРМ» вони вміщені завдяки таким властивостям:

Артишок (трава) – посилює секрецію жовчі, діурез, стимулює метаболізм холестерину та ліпідів у крові, регулює функцію щитоподібної залози.

М'ята перцева (трава) – сприяє нормалізації кровообігу в серцевому м'язі, посилює капілярний кровообіг у тканинах. Нормалізує перистальтику кишечника, посилює секрецію травних залоз.

Стевія (трава) – нормалізує рівень цукру в крові та рекомендована для застосування хворим з порушенням обміну речовин, цукровим діабетом, атеросклерозом; нормалізує роботу печінки та жовчного міхура; покращує роботу щитоподібної залози; нормалізує тиск.

Брусниця (листя) – знижує кількість цукру у крові; має дезінфікувальну, сечогінну та жовчогінну дію; має виражений бактерицидний ефект.

Зелений чай (листя) – зменшує рівень холестерину у крові; покращує кисневий та водно-сольовий обмін; нормалізує кровотворення та кровоносний тиск у початкових стадіях гіпертонічної хвороби.

Пажитник (насіння) – нормалізує вуглеводний обмін; знижує вміст холестерину у крові; покращує ліпідний склад крові.

Вітамін С – впливає на білковий, вуглеводний та жировий обмін.

Вітамін В1 – бере участь у процесах вуглеводного та енергетичного обмінів; нормалізує функції нервової системи.

Вітамін В2 – бере участь у регуляції окисно-відновних процесів обміну жирів, білків та вуглеводів.

Вітамін В6 – бере участь в обміні білків та жирів в організмі; впливає на діяльність функції шлунково-кишкового тракту, нерозривно пов'язаний із здоров'ям гормональної системи у жінок, зміцненням імунної системи. Усі вітаміни групи В відповідальні за вироблення енергії шляхом вилучення «життєвих сил» із вуглеводів, білків та жирів, що містяться в їжі.

Вітамін А – покращує обмін глюкози, дозволяючи організму ефективніше використовувати інсулін, допомагає цьому гормону доставляти цукор із крові в клітини.

Біотин (вітамін Н) – бере участь в обміні жирних кислот як складова частина ферментів, допомагає контролювати рівень цукру в крові, гарантує збереження здоров'я волосся та шкіри, впливає на функціональний стан нервової системи та шлунково-кишкового тракту.

Таурін (амінокислота) – керує роботою клітинних мембран. Відновлює жировий обмін. Для розщеплення холестерину організму потрібна жовч - фермент, що виробляється в печінці за допомогою таурину. Таурін допомагає успішніше перетравлювати жири.

Хром (мінерал) – надає значний лікувальний вплив на цілий спектр порушень здоров'я, зокрема ожиріння, нестійкий рівень цукру в крові, інсульт, гіпертонію, виразки і т.д. Бере участь у регуляції кровотворення та у процесах вуглеводного обміну; регулює засвоєння глюкози; підтримує нормальний рівень холестерину у крові. Завдяки хрому збільшується загальна кістково-м'язова маса тіла, що у свою чергу прискорює обмін речовин і спалює зайвий жир, сприяє спалюванню калорій у процесі вправ, що полегшує втрату ваги.


Хочете придбати продукцію Choice, зареєструватись в Choice та побудувати кар'єру? Звертайтеся за контактами нижче.