О.К.

О.К. Choice Phyto
866
Вміст:
30капс.
Бренд:
Choice Phyto
Призначення:
Опорно-руховий апарат
Код товару:
cf-15
252грн
252грн

Оплата замовлення здійснюється:
   1. На карт-рахунок Приватбанку.
   2. Накладеним платежем НоваПошта по передоплаті 30% на карт-рахунок Приватбанку.

Доставка замовлення здійснюється компанією НоваПошта за рахунок отримувача.
   1. Замовлення від 500грн доставляється на відділення безкоштовно*.
   2. Замовлення від 2500грн доставляється кур'єром безкоштовно*.
*за умов повної передоплати за замовлення.

Знижку грошову на замовлення не надаємо! АЛЕ
До замовлень додаємо подарунок)

Пропонуємо стати партнером Choice та покупати продукції напряму за лояльною ціною. Детальніше у розділі БІЗНЕС або у мессенджері.

О.К. Choice Phyto - зміцнення опорно-рухового апарату.

Переваги:

 • Зміцнює опорно-руховий апарат
 • Сприяє засвоєнню кальцію в організмі
 • Зміцнює кістки, зв'язки, нігті, зуби, волосся
 • Сприяє загоєнню переломів, ран

Зазнаючи значних навантажень (піднімання ваги, важкий спорт), а також з віком у зв'язку з процесами, пов'язаними зі старінням організму, опорно-руховий апарат людини постійно потребує поживної підтримки. За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я, захворювання опорно-рухового апарату посідають четверте місце за поширеністю. Кожна друга жінка на землі страждає від цього захворювання.

З метою допомогти людині зміцнити опорно-руховий апарат та підтримувати його у здоровому стані, розроблено лікувально-профілактичний комплекс «О.К.», клінічні випробування якого показали його високу ефективність.

Спосіб застосування. дорослим по 1 капсулі 2 рази на день. Дітям від 5 до 12 років по 1 капсулі на день перед їжею, запиваючи водою. Курс прийому - 30-45 днів. Повторний курс - після двотижневої перерви.

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість компонентів.

З якими фітокомплексами чудово поєднується О.К. ?

О.К. + РИТМ — для відновлення нормального ритму серцевих скорочень, як профілактика різних видів аритмій, для кращої роботи самого серцевого м'яза, для надання більшої скорочувальної спроможності серцевому м'язу.
Достатня кількість кальцію, магнію захищає серце і судини від негативного впливу стресу, зменшує проникність кровоносних судин, що є надійною профілактикою розвитку набряків у різних частинах тіла.

О.К. + БРЕЙКБЛОК — запобігають розвитку синдрому лінивого кишечника, тобто є профілактикою функціональної атонії кишечника і забезпечують своєчасну його евакуацію.

О.К.+ ГАРМОНІЯ — значно поліпшують роботу щитоподібної залози при гіпотиреозі. Без достатньої кількості кальцію затримується вироблення гормонів Т3 і Т4.

О.К. + ЛАЙФГАРД — стримують подальший розвиток карієсу.

О.К. + ІМУННА ФОРМУЛА — попереджають часті застуди, зміцнюють імунну систему і дозволяють їй краще розрізняти "своїх" і "чужих".

О.К. + ФРІЛАЙФ — чудова профілактика передчасного старіння шкіри, зношування нігтьової пластини та зміцнення волосяної цибулини, що позитивно відображається на кращому стані та зовнішньому вигляді волосся й нігтів.
Кальцій, цинк і селен знижують жирність самого волосся, але при цьому покращують кровопостачання в капілярах шкіри голови.

О.К. + ОМЕГА КОМПЛЕКС+ — золотий стандарт профілактики остеопорозу у жінок в період клімаксу і після нього.

Пророщені зерна, хвощ польовий, кальцій, магній, цинк.

Прозери у збалансованому вигляді містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини: вуглеводи, що легко засвоюються; білки, що містять незамінні амінокислоти; вітаміни А, С, Е, групи, РР, Н, D; макро-, мікроелементи К, Са, Mg, Fe, Cu, Zn, P та ін; рослинні ферменти; фітогормони; поліфенольні речовини; рослинні волокна та ін. Також прозери посилюють дію всіх компонентів комплексу (ефект синергізму).

Всі рослини, що входять до складу комплексу «О.К.», мають багатосторонню терапевтичну дію. Однак у складі комплексу «О.К.» вони вміщені завдяки таким властивостям:

Хвощ польовий (трава) – має дезінтоксикаційну дію; сприяє виведенню з організму свинцю та інших важких металів, які негативно впливають формування кісткової тканини; покращує кровообіг. Крем'яні сполуки, що містяться у великій кількості у рослині, є важливими у процесах метаболізму та функціональної діяльності кісткової та сполучної тканини, слизових оболонок, стінок кровоносних судин.

Кальцій – будівельник кісток. В організмі людини міститься 1000 – 1200 г кальцію, 99% – вміщено в кісткову тканину, емаль зубів, а 1% має унікальну важливість як внутрішньоклітинний кальцій, кальцій крові та тканинної рідини. Кальцій важливий не тільки для наших кісток, зубів, нігтів – насправді він має значення у лікуванні багатьох захворювань з різних медичних галузей, зокрема акушерстві, кардіології та онкології. Серед усіх факторів, що забезпечують міцність скелета, центральне місце займає співвідношення кальцію та магнію. Кальцій необхідний при захворюваннях кісток, ризику раку товстої кишки, високому холестерині, гіпертонії, безсонні.

Магній - незважаючи на те, що магній становить лише невелику частину кісткової тканини, він виконує непропорційно важливу функцію, врівноважуючи надходження кальцію в організм і перешкоджаючи його виведенню. Надходження до організму магнію забезпечує необхідну щільність кісток. Магній – найкращий мінерал для серця. Застосовується при серцево-судинних захворюваннях, гострих серцевих нападах, високому артеріальному тиску тощо.

Цинк – необхідний формування сполучної тканини, зокрема суглобових поверхонь. Цинк містять ферменти беруть участь у синтезі РНК і ДНК, тому при дефіциті цинку страждає ріст і сповільнюється розподіл клітин; збільшується ризик розвитку остеопорозу.

Кальцій 150мг.
Магній 60мг.
Цинк 3,75мг.

Хочете придбати продукцію Choice, зареєструватись в Choice та побудувати кар'єру? Звертайтеся за контактами нижче.