Ритм

Ритм Choice Phyto
1036
Вміст:
30капс.
Бренд:
Choice Phyto
Призначення:
Серце та судини
Код товару:
cf-07
283грн
283грн

Оплата замовлення здійснюється:
      1. На карт-рахунок Приватбанку.
      2. Накладеним платежем НоваПошта по передоплаті 30% на карт-рахунок Приватбанку.

Доставка замовлення здійснюється компанією НоваПошта за рахунок отримувача.

Замовлення від 500грн доставляється на відділення безкоштовно, за умови повної передоплати за замовлення.

Знижку грошову на замовлення не надаємо! АЛЕ
До замовлень додаємо подарунок)

Ритм Choice Phyto - нормалізація функції серцево-судинної системи.

Переваги:

  • Усуває порушення ритму серця, регулює кров'яний тиск
  • Сприяє зниженню рівня холестерину в крові
  • Збільшує еластичність венозної стінки, зміцнює клапанний апарат, знижує проникність та крихкість капілярів.
  • Забезпечує живильну підтримку кровоносних судин та клітин м'язової тканини.

Більшість із нас живе і не знає статистичних даних про те, що в нашій країні 62,5% людей помирають передчасною смертю від хвороб, пов'язаних із порушенням роботи серця, серед яких аритмія, атеросклероз, гіпертонічна хвороба, гіпотонія, інсульт, інфаркт міокарда, ішемічна хвороба серця, міокардит, перикардит, серцева астма, серцева недостатність, стенокардія та ін. Ми забуваємо про те, що серце у нас одне на все життя, на відміну від, наприклад, зубів, яких 32; що при захворюваннях серця медицина не завжди вчасно може прийти нам на допомогу і часто буває безсилою.

Фітокомплекс «Ритм», клінічні випробування якого показали його високу ефективність та безпеку, надаючи поживну, енергетичну та функціональну підтримку, нормалізує роботу серця, а отже, усієї серцево-судинної системи та продовжить ваше життя на багато років.

Спосіб застосування. Дорослим та дітям з 12 років по 1 капсулі 2 рази на день за 15-30 хвилин до їди, запиваючи водою. Курс прийому 30-45 днів, повторний курс – після перерви на 1 місяць. Рекомендується 2-3 курси на рік.

Пророщені зерна, сушениця, буркун лікарський, каштан кінський, кордицепс, вітаміни B5, B6, l-карнітин, коензим Q-10, лецитин, аргінін, таурин, магній

Прозери (пророслі зерна вівса, пшениці, кукурудзи) у збалансованому вигляді містять майже всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини.

Сушениця болотна (трава) (Сухоцвіт багновий) – розширює периферичні судини, знижує артеріальний тиск, уповільнює ритм серця. Ефективна при гіпертонічній хворобі та стенокардії.

Буркун лікарський (трава) – посилює кровообіг, сприяє зменшенню набряків та усунення запальних процесів.

Каштан кінський звичайний (плоди) Гіркокаштан звичайний) – зменшує в'язкість крові, має капілярозміцнювальну властивість, знижує артеріальний тиск, нормалізуж вміст холестерину та лецитину в крові.

Кордицепс - у великих кількостях містить такі корисні для нашого організму речовини, як кислота кордицепса, кордицепін, полісахариди кордицепсу і більше 20 амінокислот, завдяки чому кордицепс істотно пом'якшує стінки кровоносних судин, знижує вміст жирів, холестерину і цукру в крові, сприяє покращує постачання серця та головного мозку киснем.

Вітамін В5 – перешкоджає утворенню бляшок холестерину на стінках кровоносних судин.

Вітамін В6 – нейтралізує гомоцистеїн-амінокислоту, підвищений рівень якої свідчить про високий рівень ризику розвитку інфаркту та інсульту; перешкоджає тромбоутворенню.

L-Карнитин – захищає серцевий м'яз від наслідків недостатнього постачання кисню.

Кофермент Q10 – нормалізує кров'яний тиск, є ефективним засобом для профілактики та лікування більшості серцево-судинних захворювань: кардіоміопатії, аритмії, коронарної хвороби серця, застійної серцевої недостатності, пролапсу мітрального клапана, гіпертонії та ін.

Лецитин – сприяє структурній цілісності клітинних мембран.

Аргинин – перешкоджає утворенню тромбів. Розслаблює стінки артерій, покращує стан коронарної хвороби серця, стенокардії, застійної серцевої недостатності.

Таурин – знижує тиск у кровоносних судинах, заспокоює симпатичну нервову систему; сприяє розслабленню стінок артерій, знімаючи спазми.

Магній – стабілізує серцевий ритм, знижує кров'яний тиск та згортання крові; запобігає утворенню холестеринових бляшок на стінках артерій; сприяє видаленню з крові шкідливих жирів, що знижує ризик тромбоутворення.


Хочете придбати продукцію Choice, зареєструватись в Choice та побудувати кар'єру? Звертайтеся за контактами нижче.