Імунна формула

Імунна формула Choice Phyto
951
Вміст:
30капс.
Бренд:
Choice Phyto
Призначення:
Імунітет
Код товару:
cf-12
452грн
452грн

Оплата замовлення здійснюється:
      1. На карт-рахунок Приватбанку.
      2. Накладеним платежем НоваПошта по передоплаті 30% на карт-рахунок Приватбанку.

Доставка замовлення здійснюється компанією НоваПошта за рахунок отримувача.

Замовлення від 500грн доставляється на відділення безкоштовно, за умови повної передоплати за замовлення.

Знижку грошову на замовлення не надаємо! АЛЕ
До замовлень додаємо подарунок)

Імунна формула Choice Phyto - це комплекс природних речовин, що допомагають організму протистояти інфекціям і налагоджують роботу імунної системи. Має антибактеріальну, протигрибкову та антитоксичну дії. Стимулює ріст і відновлення нервових клітин, має пребіотичні властивості.

     • Формула є джерелом імуноглобулінів з молозива, хітозану та хлорогенової кислоти, які знищують мікроби.
     • Завдяки грибним полісахаридам і глюканам засіб стимулює вироблення й посилює активність захисних клітин організму.
     • Компоненти кордицепсу налагоджують правильну імунну відповідь.
     • Пребіотики з молозива посилюють розмноження лакто- й біфідобактерій, що формують кишковий імунітет.

Показання:
Аутоімунні стани, алергічні реакції. Часті епізоди ГРВІ та інших вірусних інфекцій. Прискорення одужання й відновлення сил після перенесення важких довготривалих захворювань.

Переваги:

  • Підвищує опірність організму інфекціям
  • Має антивірусну, антибактеріальну, антигрибкову, антитоксичну дію
  • Має протизапальну дію
  • Перешкоджає утворенню та сприяє розсмоктуванню тромбів.

Імунна система запрограмована на реагування на все, що може загрожувати організму. Щодня в організмі людини через різні генетичні помилки під впливом шкідливих факторів навколишнього середовища або порушень обміну речовин з'являється величезна кількість мутованих, онкогенних злоякісних клітин, а імунна система знаходить їх і знищує. Але останнім часом почастішали випадки, коли ця система ламається, внаслідок чого виникає механізм запуску аутоімунних захворювань. У цьому випадку антитіла продовжують вироблятися та «пожирають» власні клітини організму, що призводить до появи таких захворювань, як ревматоїдний артрит, аутоімунний тиреоїдит, хронічний гломерулонефрит, розсіяний склероз, системна склеродермія та ін.

Комплекс «Імунна формула» завдяки своєму складу забезпечує достатнє надходження в організм активаторів імунітету, чим суттєво покращує діяльність імунної системи.

Спосіб застосування. дорослим і дітям з 12 років вживати по 1 капсулі 2 рази на день до їжі, запиваючи водою. Курс прийому 30-45 днів. Повторний курс - після перерви в один місяць.

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість компонентів.

Пророщені зерна, молозиво, кордицепс, гриб шиїтаке·омела біла, бета-каротин, цинк.

Прозери (пророслі зерна вівса, пшениці, кукурудзи) – поживний комплекс, оскільки у збалансованому вигляді містять майже всі біологічно активні речовини, необхідних нормальної життєдіяльності організму людини.

Молозиво (екстракт) – молозиво є чудовим натуральним джерелом всіх необхідних компонентів для створення імунітету, а також відновлення, підтримки та активації ослабленої імунної системи. Медичні дослідження довели, що ключові компоненти молозива, отриманого від молочних корів, ідентичні ключовим компонентам людського молозива, але за кількісним вмістом активних речовин, коров'яче молозиво перевищує жіноче. Так, наприклад, жіноче молозиво містить лише 2% імуноглобулінів класу G, тоді як у молозиві корови його в середньому в 40 разів більше.

Кордицепс (екстракт) – високоефективний засіб імунологічної регуляції. Підвищує здатність організму чинити опір різним захворюванням, зокрема аутоімунним. Знижує надмірне підвищення імунітету та усуває його порушення на генетичному рівні при аутоімунних захворюваннях, таких як ревматоїдний артрит, ревматизм та ін. Має бактеріостатичну дію проти більшості патогенних бактерій. Має протизапальну дію.

Гриб Шиїтаке (екстракт) – його лікувальні властивості обумовлені наявністю полісахаридів, основним з яких є лентинан, що діє шляхом нормалізації та активації імунних процесів, спрямованих проти виникнення та розвитку пухлин, вірусних гепатитів та інших вірусних інфекцій.

Омела біла (листя) – має кровоспинну, знеболювальну, протизапальну, антисклеротичну дію.

Бета-каротин – сприяє підвищенню імунітету, перешкоджає виникненню гострих і хронічних інфекційних захворювань; сприяє профілактиці онкологічних захворювань; надає ефективну дію на серцево-судинну систему, знижуючи окислення холестерину та покращуючи стан стінок судин.

Цинк – формування імунітету неможливо в умовах дефіциту цинку.


Хочете придбати продукцію Choice, зареєструватись в Choice та побудувати кар'єру? Звертайтеся за контактами нижче.