ECOзасіб видалення іржі та вапна

ЕСОзасіб паста для видалення іржі та вапна ТМ GREEN MAX
1723
Вміст:
250г.
Бренд:
Green Max
Категорія:
Для оселі, Прибирання
Призначення:
видалення іржі та вапна
Код товару:
gm-20
174грн
174грн

Оплата замовлення здійснюється:
   1. На карт-рахунок Приватбанку.
   2. Накладеним платежем НоваПошта по передоплаті 30% на карт-рахунок Приватбанку.

Доставка замовлення здійснюється компанією НоваПошта за рахунок отримувача.

Замовлення від 500грн доставляється на відділення безкоштовно, за умови повної передоплати за замовлення.

Знижку грошову на замовлення не надаємо! АЛЕ
До замовлень додаємо подарунок)

ЕКОзасіб паста для видалення іржі та вапна ТМ GREEN MAX - натуральний потужний засіб для професійного очищення.

Спеціальна формула пасти на основі високоякісних поліруючих частинок природного походження (діоксид кремнію та каолін) і щавлевої кислоти природного походження:

 • ефективно видаляє різні види забруднень: іржу, вапняний та мильний наліт, водний камінь тощо
 • підходить для чищення скляних, емальованих, керамічних, металевих, хромових поверхонь, окрім лакових та чутливих до абразиву поверхонь (акрил, алюміній тощо)
 • рекомендовано використовувати для ванн і душових кабін, раковин, унітазів, сантехніки та кахлю, а також для посуду та столового приладдя
 • полірує та повертає блиск очищеній поверхні
 • відштовхує вологу та бруд
 • чинить антибактеріальну дію

За допомогою вологої губки розподілити засіб на забрудненій поверхні, витримати протягом 5-10 хвилин, у разі потреби потерти щіткою або губкою. Змити водою. Для кращого усунення стійкого забруднення можна повторити. Висушити очищену поверхню.

До складу засобу входить два природних абразиви (діоксид кремнію та каолін), тому пасту потрібно добре змивати водою, щоб не залишався білий наліт.

Увага: Засіб містить активну органічну кислоту! Використовувати гумові рукавички. При зміні консистенції (можлива при тривалому зберіганні) пасту можна розвести водою.

Умови зберігання. Зберігати в герметично закритій коробці в сухому, захищеному від дії прямого сонячного світла та джерел тепла місці за температури від 0 °С до +30 °С окремо від харчових продуктів, а також в недоступних для дітей та тварин місцях. Дата виготовлення: зазначена на упаковці. Номер партії відповідає даті виготовлення.

Застереження. Увага! Засіб містить активну органічну кислоту! Перед використанням на поверхні з незнайомого матеріалу протестувати на непомітній маленькій ділянці. Не використовувати на лакових, пористих і чутливих до абразиву поверхнях (акрил, алюміній тощо). Не ковтати, не вдихати, уникати контакту з очима. Використовувати гумові рукавички. У разі потрапляння засобу в очі або на шкіру промити проточною водою.

Щавлева кислота, яка входить до складу засобу, добре бореться з іржою та вапном, а також усіма видами забруднень. Вона легко розчіплює бруд та видаляє його із поверхні.

Euxyl K 900 – натуральний, або «зелений» консервант Benzyl Alcohol (and) Ethylhexylglycerin (and) Tocopherol (Бензиловий спирт / Етилгексилгліцерин / Токоферол), робить продукт ще більш захищеним від утворення шкідливих мікроорганізмів і покращує антимікробну активність.

Вода, 15-30% діоксид кремнію, каолін, 5-15% щавлева кислота, натуральний ПАР (ефір карбонової кислоти з пальмової олії), менше 5% рослинний гліцерин, натуральний консервант Euxyl K 900, Д-лімонен.

INCI: water, 15 -30%: silicon dioxide, kaolin, 5 - 15%: oxalic acid, natural surfactant (carboxylic acid ester from palm oil) < 5%: vegetable glycerin, natural preservative (Benzyl Alcohol (and) Ethylhexylglycerin (and) Tocopherol), D-limonene.


Хочете придбати продукцію Choice, зареєструватись в Choice та побудувати кар'єру? Звертайтеся за контактами нижче.