ECOзасіб Антижир

ЕКОзасіб універсальний для знежирення та видалення нагару (Антижир) Green Max
756
Вміст:
250мл.
Бренд:
Green Max
Категорія:
Миття посуду, Прибирання
Призначення:
знежирення та видалення нагару
Код товару:
gm-7
154грн
154грн

Оплата замовлення здійснюється:
   1. На карт-рахунок Приватбанку.
   2. Накладеним платежем НоваПошта по передоплаті 30% на карт-рахунок Приватбанку.

Доставка замовлення здійснюється компанією НоваПошта за рахунок отримувача.
   1. Замовлення від 500грн доставляється на відділення безкоштовно*.
   2. Замовлення від 2500грн доставляється кур'єром безкоштовно*.
*за умов повної передоплати за замовлення.

Знижку грошову на замовлення не надаємо! АЛЕ
До замовлень додаємо подарунок)

Пропонуємо стати партнером Choice та покупати продукції напряму за лояльною ціною. Детальніше у розділі БІЗНЕС або у мессенджері.

ЕКОзасіб універсальний для знежирення та видалення нагару (Антижир) Green Max делікатно та ефективно розчиняє жир, видаляє сажу, кіптяву, позбавляє від пригорілих свіжих і застарілих плям тіста, олії, соусів тощо. Містить натуральні та дозволені в харчовій промисловості компоненти. Не містить абразивів і не пошкоджує поверхні. Запобігає утворенню іржі.  Антижир діє з першого разу: не потребує тертя або багаторазового нанесення, швидко та повністю змивається водою та захищає поверхні від подряпин і злущування. Безпечний для довкілля. Не тестується на тварина

Для чищення: плит, витяжок, грилів, шампурів, духових та мікрохвильових печей, мангалів, сковорідок, дек, атакож будь-яких керамічних, емальованих, порцелянових, фаянсових поверхонь.

 • Легко та ефективно відчищає жир і нагар
 • Знежирює завдяки дії ефірної олії апельсина
 • Знищує мікроби
 • Працює у холодній воді
 • Усуває неприємні запахи
 • Має екологічно безпечну формулу з цитрусовим запахом

Розподілити засіб на забрудненій поверхні, потерти та змити водою. У разі складних забруднень залишити діяти на 10 – 20 хв, за необхідності потерти щіткою чи губкою. Для кращого усунення стійкого нагару або жирного забруднення можна повторити.

Увага! Містить луг!

Калій гідроксид (луг), що входить до складу миючого засобу, синтезується методом електролізу із природних мінералів. Цікаво що калій гідроксид також використовується у харчовій та косметичній галузі, тому його можна використовувати у натуральних миючих засобах.

⚠️ Але пам’ятай, що застосовувати Антижир потрібно тільки у рукавичках, тому що луг — активна хімічна речовина, яка при тривалому використанні може спричиняти подразнення шкіри.

У разі потрапляння засобу на кухонні поверхні, покриття зі штучного та натурального каменю швидко промити їх водою, оскільки можливе роз’їдання кольору.

Не застосовувати на поверхнях, нестійких до дії лугу (хромових).
Перед  використанням на поверхні з незнайомого матеріалу протестувати на непомітній маленькій ділянці. Не змішувати з іншими засобами для чищення.

Застереження
Використовувати лише згідно з інструкцією. Працювати у гумових рукавичках.  Не ковтати, не вдихати, якщо засіб потрапив на шкіру або на слизові оболонки,  промити їх проточною водою.

Умови зберігання
Зберігати вертикально в щільно закритій упаковці в сухому, захищеному від дії прямих сонячних променів місці за температури від 0 до +30 ˚C, окремо від харчових продуктів, у місцях, недоступних для дітей і тварин.
Утворення осаду допустиме.

Вода очищена,  5-15 % калію гідроксид,  <  5 %: натуральні ПАР (з пальмової олії та крохмалю), ефір карбонової кислоти з пальмової олії, натуральний спирт, тринатрієва сіль метилгліциндиоцтової кислоти,  тетранатрієва сіль метилгліциндиоцтової кислоти, D-лімонен.

* Cертифікат ECOCERT


Хочете придбати продукцію Choice, зареєструватись в Choice та побудувати кар'єру? Звертайтеся за контактами нижче.