Програма "Ритм серця"

Програма "Ритм серця" Choice Phyto
855
Вміст:
9 фітокомплексів
Бренд:
Choice Phyto
Призначення:
Серце та судини
Програма:
Підтримка серця
Код товару:
cf-31
Лише 14 лютого АКЦІЯ -14% = 2234грн
2598грн
2598грн

Оплата замовлення здійснюється:
   1. На карт-рахунок Приватбанку.
   2. Накладеним платежем НоваПошта по передоплаті 30% на карт-рахунок Приватбанку.

Доставка замовлення здійснюється компанією НоваПошта за рахунок отримувача.
   1. Замовлення від 500грн доставляється на відділення безкоштовно*.
   2. Замовлення від 2500грн доставляється кур'єром безкоштовно*.
*за умов повної передоплати за замовлення.

Знижку грошову на замовлення не надаємо! АЛЕ
До замовлень додаємо подарунок)

Пропонуємо стати партнером Choice та покупати продукції напряму за лояльною ціною. Детальніше у розділі БІЗНЕС або у мессенджері.

Програма "Ритм серця" Choice Phyto - омолоджує стінки кровоносних судин та робить їх еластичними.

Призначення

Рекомендується для людей, які страждають на аритмію, атеросклероз, гіпертонічну хворобу, гіпотонію, інсульт, інфаркт міокарда, ішемічну хворобу серця, міокардит, перикардит, серцеву астму, серцеву недостатність, стенокардію та ін.

Властивості

 • Регулює кров'яний тиск та ритм серця.
 • Нормалізує роботу серця.
 • Живить корисними речовинами серцевий м'яз.
 • Є чудовою антистресовою програмою.
 • Зміцнює клапанний апарат.
 • Знімає хронічну втому.
 • Усуває зайву вагу.
 • Нормалізує рівень холестерину у крові.

Програма відновлення і регуляції кровообігу «РИТМ СЕРЦЯ» сприяє комплексному оздоровленню та підтримці серцево-судинної, нервової та ендокринної систем.

У складі міститься спеціальний набір фітокомплексів CHOICE PHYTO, які поєднують у собі корисну дію лікарських рослин, пророщених зерен злаків, незамінних амінокислот, натуральних вітамінів, мінералів і сорбентів.

Активні речовини лікарських рослин і пророщених зерен пригнічують шкідливий вплив гормонів стресу адреналіну й норадреналіну на серцевий м’яз та кровоносні судини. Зменшують прояви гіпоксії тканин міокарда, яка часто призводить до розвитку ішемічної хвороби серця. Мінерали, антиоксиданти, вітаміни та фітоферменти, що входять до складу фітокомплексів, допомогають нейтралізувати шкідливі перекисні сполуки, що руйнують енергетичну систему клітин і порушують цілісність артерій та капілярів.

Регулярне вживання фітокомплексів запобігає збільшенню рівня гомоцистеїну та холестерину в крові. Постійне накопичення гомоцистеїну призводить до розвитку артеріальної гіпертензії, яка є першим симптомом серцево-судинних захворювань. Ця амінокислота руйнує стінки судин, а також завдає шкоди нервовій системі, що часто закінчується інсультом. Програму краще застосовувати 2 рази на рік.

Схема вживання

1-й місяць (30 днів):

РАНОК (перед сніданком):

Хітозан+ - 2 капсули протягом 15 днів за 1 годину до їди;
Через 1 годину після їди:
Ритм – 1капсула
Фрілайф – 1 капсула

ВЕЧІР (перед вечерею):

Лівсейф – 1 капсула

2-й місяць (30 днів):

РАНОК (перед сніданком):

Інтелект – 1 капсула
OMEGA COMPLEX + – 1 капсула

ВЕЧІР (перед вечерею):

О.К – 1 капсула
Баланс – 1 капсула

3-й місяць (30 днів):

РАНОК (перед сніданком):

Ритм – 1 капсула
Комплекс Омега +– 1 капсула

ВЕЧІР (перед вечерею):

Норм – 1 капсула

Капсули фітокомплексів необхідно запивати 1\2 склянкою води.

Вміст

РИТМ – 2 упаковки, ЛІВСЕЙФ – 1 упаковка, ХІТОЗАН+ – 1 упаковка, ФРІЛАЙФ – 1 упаковка, БАЛАНС – 1 упаковка, OMEGA COMPLEX+ – 1 упаковка, ІНТЕЛЕКТ – 1 упаковка, О.К. – 1 упаковка, НОРМ – 1 упаковка.

Опис компонентів

Ритм – усуває порушення ритму серця. Регулює кров'яний тиск. Сприяє зниженню рівня холестерину у крові. Підвищує еластичність венозної стінки. Зміцнює клапанний апарат. Знижує проникність та крихкість капілярів. Забезпечує організм енергією.

Норм - нормалізує функцію підшлункової та щитоподібної залоз. Адсорбує та виводить з організму надлишок холестерину та інші шкідливі речовини, що накопичуються у процесі життєдіяльності. Підтримує баланс необхідних організму компонентів належним чином. Запобігає тромбоутворенню.

Інтелект – активізує діяльність головного мозку. Підтримує гостроту розумового сприйняття. Підвищує розумову активність. Покращує циркуляцію крові в організмі, запобігає утворенню тромбів. Уповільнює процеси старіння організму.

О.К. - Зміцнює кістки та суглоби, запобігає розвитку остеопорозу та дегенерації хрящової поверхні суглобів. Сприяє засвоєнню кальцію в організмі. Зміцнює нігті, зуби, волосся. Сприяє загоєнню переломів, ран. Покращує діяльність серцево-судинної системи.

Фрілайф - має антиоксидантні властивості, захищає від серцево-судинних та онкологічних захворювань. Очищує судини та відновлює їх еластичність. Підвищує захисні властивості клітин. Зміцнює імунну систему. Уповільнює процеси старіння організму. Відновлює дефіцит поживних речовин.

Лівсейф - підсилює детоксикаційну функцію печінки. Сприяє регенерації печінкової тканини. Має протизапальні та антиоксидантні властивості. Підвищує секрецію жовчі. Покращує перетравлення жирів. Поліпшує стан шкірних покривів.

Хітозан – потужний сорбент природного походження. Знижує рівень ліпідів (жирів) та цукру крові. Адсорбує та виводить з організму солі важких металів. Надає потужну підтримку імунній системі. Має противірусні, антибактеріальні, протигрибкові та антиоксидантні властивості.

Комплекс Омега+ – джерело поліненасичених жирних кислот омега-3 та омега-6. Відновлює клітинну мембрану. Перешкоджає розвитку новоутворень. Запобігає утворенню тромбів. Перешкоджає відкладенню бляшок холестерину на стінках артерій. Регулює обмін жирів та холестерину.

Баланс – нормалізує діяльність центральної нервової системи. Сприяє нормалізації артеріального тиску. Запобігає виникненню стенокардії, знімає серцевий біль. Нормалізує сон. Знижує стан надмірної дратівливості, перешкоджає розвитку депресії.


Хочете придбати продукцію Choice, зареєструватись в Choice та побудувати кар'єру? Звертайтеся за контактами нижче.