Хітозан +

Хітозан + Choice Phyto
1057
Вміст:
30капс.
Бренд:
Choice Phyto
Призначення:
Детоксикація організму
Код товару:
cf-01
360грн
360грн

Оплата замовлення здійснюється:
   1. На карт-рахунок Приватбанку.
   2. Накладеним платежем НоваПошта по передоплаті 30% на карт-рахунок Приватбанку.

Доставка замовлення здійснюється компанією НоваПошта за рахунок отримувача.
   1. Замовлення від 500грн доставляється на відділення безкоштовно*.
   2. Замовлення від 2500грн доставляється кур'єром безкоштовно*.
*за умов повної передоплати за замовлення.

Знижку грошову на замовлення не надаємо! АЛЕ
До замовлень додаємо подарунок)

Пропонуємо стати партнером Choice та покупати продукції напряму за лояльною ціною. Детальніше у розділі БІЗНЕС або у мессенджері.

Хітозан+ Choice Phyto - детоксикація організму.

«Хітозан+» Choice Phyto - багатофункціональний комплекс. Він ефективно пов'язує жирові клітини та ліпіди: з'єднуючись із клітинами жиру перетворює їх на абсолютно неперетравну форму і усуває з організму, чим регулює засвоєння глюкози. «Хітозан+» також регулює вуглеводний, ліпідний та холестериновий обмін; адсорбує та виводить з організму солі важких металів, радіонукліди, хімічні барвники, консерванти, лікарські засоби, які здатні накопичуватися роками, отруюючи організм, та бути причиною багатьох недуг; покращує дренажні властивості (здатність до очищення) лімфатичної системи, що є основним місцем скупчення токсичних речовин. Олігосахариди, які містяться в комплексі ««Хітозан+», стимулюють утворення біфідобактерій і таким чином пригнічують дію шкідливих бактерій.

Переваги:

 • Знижує рівень ліпідів (жирів) у крові.
 • Знижує рівень цукру в крові.
 • Адсорбує і виводить з організму солі важких металів.
 • Надає потужну підтримку імунній системі.
 • Має противірусні, антибактеріальні та протигрибковівластивості.
 • Захищає організм від негативної дії вільних радикалів.

Спосіб застосування. Дорослим і дітям з 12 років по 1 капсулі 2 рази на день до їжі, запиваючи водою.

Курс прийому - 30-45 днів. Повторний курс - після перерви в 1 місяць. Рекомендується 2-3 курси на рік.

Вміст в 1 капсулі

Хітозан - 250мг 
Пектин - 75мг
Пророщені зерна - 50мг
Екстракт ункарії - 3%
Алкалоїдів - 25

Хітозан – біологічна целюлоза (клітковина), отримана з панцирів червоних морських крабів. Хітозан – сильний сорбент природного походження. Хітозан адсорбує та виводить з організму солі важких металів (свинець, ртуть, кадмій, стронцій та ін.), радіонукліди та безліч інших шкідливих речовин, які потрапляють до нашого організму з їжею, ліками, повітрям тощо. Крім цього, хітозан регулює вуглеводний, ліпідний та холестериновий обмін в організмі. Шляхом регулювання рН тканин організму та утримання його в слаболужному стані, хітозан підвищує рівень імунітету, чим пригнічує ракові клітини та перешкоджає метастазування.

Пектин – має потужні сорбційні властивості. Пектин сорбує та виводить токсичні речовини, оксалати та солі важких металів; перешкоджає процесам бродіння у кишечнику; сприяє нормалізації функцій шлунково-кишкового тракту.

Котячий кіготь (Ункарія томентоза) – має антиоксидантні, протизапальні, антибактеріальні, протигрибкові та антивірусні властивості; проявляє цитостатичну активність: зупиняє ріст і поділ пухлинних клітин, посилює фагоцитоз, тим самим покращуючи імунний захист організму; суттєво зменшує негативні наслідки, заподіяні дією радіації та потраплянням в організм токсичних речовин.

Прозери у збалансованому вигляді містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини.


Хочете придбати продукцію Choice, зареєструватись в Choice та побудувати кар'єру? Звертайтеся за контактами нижче.