Форвард

Форвард Choice Phyto
958
Вміст:
30капс.
Бренд:
Choice Phyto
Призначення:
Урологія
Код товару:
cf-25
239грн
239грн

Оплата замовлення здійснюється:
      1. На карт-рахунок Приватбанку.
      2. Накладеним платежем НоваПошта по передоплаті 30% на карт-рахунок Приватбанку.

Доставка замовлення здійснюється компанією НоваПошта за рахунок отримувача.

Замовлення від 500грн доставляється на відділення безкоштовно, за умови повної передоплати за замовлення.

Знижку грошову на замовлення не надаємо! АЛЕ
До замовлень додаємо подарунок)

Форвард Choice Phyto - чоловічий комплекс.

Переваги:

  • Нормалізує функціонування статевих залоз у чоловіків
  • Має протибактеріальну, протизапальну та протимікробну дію
  • Підсилює сексуальну потенцію
  • Нормалізує функцію передміхурової залози

На сьогоднішній день в Україні реальність така, що приблизно у половини подружніх пар більшою чи меншою мірою виникають статеві розлади. Найчастіше їх причиною є імпотенція. Зазвичай хвороба поступово розвивається і може бути наслідком таких захворювань, як атеросклероз, гіпертонія, діабет або розсіяний склероз. Однією з найпоширеніших причин, що негативно впливають на статеву функцію чоловіка, є запалення передміхурової залози (простатит). Статистика показує, що у 50% чоловіків віком від 40 років відзначається порушення функції та запалення простати. Згодом, якщо простатит не лікувати, він переходить у хронічну стадію і це призводить до аденоми простати – раку передміхурової залози, що є однією з основних причин смерті від злоякісних утворень у чоловіків.

Звичайно, всі перераховані вище проблеми чоловічого організму призводять до великого дискомфорту, і у кожного з нас періодично з'являється бажання позбутися цих проблем. У цьому допоможе чоловічий комплекс «Форвард».

Спосіб застосування. Чоловікам по 1 капсулі 2 рази на день, запиваючи водою. Курс прийому - 30-45 днів. Повторний курс - після двотижневої перерви.

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість компонентів.

Пророщені зерна, астрагал, мучниця, подорожник, глід, полин, квітковий пилок, фолієва кислота, вітаміни А, Е, D3, H, холін, метіонін, інозит, кальцій, магній.

Прозери у збалансованому вигляді містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини, а саме вуглеводи, що легко засвоюються; білки, що містять незамінні амінокислоти; вітаміни А, С, Е, групи, РР, Н, D; макро-, мікроелементи К, Са, Mg, Fe, Cu, Zn, P та ін; рослинні ферменти; фітогормони; поліфенольні речовини; рослинні волокна та ін. Також прозери посилюють дію всіх компонентів комплексу (ефект синергізму).

Всі інгредієнти, що входять до складу комплексу «Форвард», мають багатосторонню терапевтичну дію. Однак до складу комплексу "Форвард" вони вміщені завдяки таким властивостям:

Ярутка польова (трава) – має сечогінну, антимікробну та протизапальну дію; збуджує та стимулює статеву функцію у чоловіків. Застосовується при венеричних захворюваннях, зокрема сифілісі, а також для виведення токсичних речовин із організму.

Ехінацея (корінь) – посилює сексуальну потенцію; ефективна при гострих та хронічних інфекційних захворюваннях, у боротьбі з широким спектром вірусів, бактерій, грибів та найпростіших.

Родіола рожева (корінь) – застосовується при функціональних захворюваннях нервової системи (неврози, вегето-судинна дистонія, імпотенція); усуває статеві розлади, стомлюваність; ефективна при інфекційних захворюваннях.

Крапива двудомная (трава) – використовується для лікування проблем сечовивідних шляхів; у лікуванні та профілактиці доброякісної гіпертрофії простати; має стимулювальну, тонізувальну та протизапальну дію.

Рута садова (трава) – зміцнює стінки кровоносних судин, підвищує їх еластичність; має протипухлинну активність. Застосовується при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, серцевих неврозах, імпотенції.

Квітковий пилок – є гарним засобом при лікуванні запалення передміхурової залози (простатиті) та аденомі передміхурової залози; має тонізувальну дію при імпотенції; надає бактерицидну дію щодо багатьох патогенних та умовно-патогенних мікробів, уповільнюючи їх зростання, розвиток та розмноження.

Глутамінова кислота – необхідна для відтворення клітин імунної системи. Стимулює синтез білка в м'язах, таким чином запобігає втраті пружності м'язової тканини.

Аланін (амінокислота) – бере участь у створенні енергетичного запасу у м'язах.

Гліцин (амінокислота) – необхідний нормальної діяльності центральної нервової системи, підтримки здоров'я простати; знижує рівень холестерину у крові; покращує кисневе живлення органів.

Аргінін (амінокислота) – активізує роботу захисних клітин імунної системи; збільшує виробництво сперми та посилює приплив крові до статевих органів, таким чином посилює сексуальне збудження; благотворно впливає на здоров'я передміхурової залози.

L-карнітин (вітаміноподібна сполука) – має важливе значення у виробленні енергії, активізуючи розпад жирів; посилює фізичну активність, працездатність, витривалість.

Цинк (мінерал) – бере участь у синтезі тестостерону та функціонуванні статевих залоз у чоловіків. Спільно з гліцином, аланіном та глутаміновою кислотою суттєво знижує симптоми аденоми простати.

Марганець (мінерал) – має особливе значення у підтримці функцій статевих залоз, нервової та імунної систем.


Хочете придбати продукцію Choice, зареєструватись в Choice та побудувати кар'єру? Звертайтеся за контактами нижче.