Динаміка

Динаміка Choice Phyto
990
Вміст:
30капс.
Бренд:
Choice Phyto
Призначення:
Хронічна втома
Код товару:
cf-26
289грн
289грн

Оплата замовлення здійснюється:
      1. На карт-рахунок Приватбанку.
      2. Накладеним платежем НоваПошта по передоплаті 30% на карт-рахунок Приватбанку.

Доставка замовлення здійснюється компанією НоваПошта за рахунок отримувача.

Замовлення від 500грн доставляється на відділення безкоштовно, за умови повної передоплати за замовлення.

Знижку грошову на замовлення не надаємо! АЛЕ
До замовлень додаємо подарунок)

Динаміка Choice Phyto - боротьба з хронічною втомою.

Фітокомплекс ДИНАМІКА — адаптоген, що допомагає організму легше адаптуватись до змін, зокрема при зміні погоди і під час переходу від сезону до сезону, а також при фізичних і нервових навантаженнях. 

У складі рослинного комплексу ДИНАМІКА — спіруліна, китайський лимонник, женьшень і зерна кави. Корисні властивості цих компонентів здатні привести до ладу обмін речовин і виведення токсинів, а також підвищити енергетичний обмін. Їхня дія допомагає швидко позбутися втоми, підвищити працездатність і нормалізувати роботу нервової системи. Під час вживання комплексу з’являється більше енергії протягом дня, втома відчувається менше, підвищується стресостійкість.

Переваги:

  • Підвищує фізичну силу, витривалість, активність
  • Нормалізує функції нервової системи
  • Підвищує імунні сили організму
  • Підвищує роботу надниркових залоз при зниженому артеріальному тиску

Протягом останніх років дослідниками були описані люди, які страждають на легкі порушення розумової діяльності, загальну втому, швидку стомлюваність, що супроводжується порушенням сну, слабкістю, погіршенням уваги, пам'яті, працездатності. Це захворювання, яке називається синдромом хронічної втоми, спостерігається переважно в дорослих. Серед основних причин, що викликають це захворювання – стан щоденного стресу та проблеми інтоксикації організму.

Комплекс «Динамика» підвищує фізичну силу, витривалість, працездатність та активність, нормалізує роботу нервової системи.

Ефективність. Підтверджено клінічними випробуваннями ІПАГ АМН України.

Спосіб застосування. Дорослим та дітям старше 12 років вживати по 1 капсулі 2 рази на день до їди, запиваючи водою. Курс застосування не обмежений.

Побічні явища. У процесі клінічних випробувань побічні явища не виявлено.

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість компонентів.

Пророщені зерна, спіруліна, зелені зерна кави, лимонник китайський, женьшень, родіола рожева, стевія (трава), вітаміни С, В1, В2, В6.

Прозери у збалансованому вигляді містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини: вуглеводи, що легко засвоюються; білки, що містять незамінні амінокислоти; вітаміни А, С, Е, групи, РР, Н, D; макро-, мікроелементи К, Са, Mg, Fe, Cu, Zn, P та ін; рослинні ферменти; фітогормони; поліфенольні речовини; рослинні волокна та ін. Також прозери посилюють дію всіх компонентів комплексу (ефект синергізму).

Всі рослини, що входять до складу комплексу «Динаміка», мають багатосторонню терапевтичну дію. Однак до складу комплексу «Динаміка» вони вміщені завдяки таким властивостям:

Спіруліна - одне з найбагатших джерел білка серед рослин. Більше 60% біомаси спіруліни становить білок, збалансований за незамінними амінокислотами. Завдяки цьому спіруліна підвищує життєвий тонус, витривалість, додає бадьорості та посилює імунні функції організму.

Зелена кава (зерна) – завдяки вмісту кофеїну підвищує бадьорість, енергію, витривалість.

Лимонник китайський (плоды) – має тонізувальну дію; надає силу та бадьорість; знижує відчуття втоми; підвищує гостроту нічного зору. При чому, дія лимонника не супроводжується перезбудженням нервової системи та безсонням. Плоди лимонника підвищують умовно-рефлекторну діяльність, тривало посилюють збудливі процеси в корі головного мозку, стимулюють функції серцево-судинної системи, покращують дихання, розширюють периферичні судини, знижують вміст цукру в крові.

Женьшень(корінь) – має тонізувальну властивість; знімає втому; має адаптогенну дію; підвищує фізичну та розумову працездатність; покращує роботу серцево-судинної системи; нормалізує артеріальний тиск; стимулює кору мозку, підкіркові центри, тканинне дихання.

Родіола рожева (корінь) – має сильні адаптогенні властивості; підвищує життєвий тонус, витривалість, активність, працездатність; нормалізує обмінні процеси; сприяє економному витрачанню енергетичних ресурсів та швидкому їх відновленню; покращує енергетичний обмін у м'язах та мозку; надає стимулювальну дію на розумову працездатність людини; покращує пам'ять та увагу.

Стевія (трава) – підвищує життєвий тонус, силу, бадьорість та витривалість; нормалізує тиск; має протизапальну та тонізувальну дію.

Вітамін С – стимулює адаптивні процеси в організмі; підвищує фізичну, розумову та емоційну активність.

Вітамін С 20мг.
Вітамін В1 1мг.
Вітамін В2 1мг.
Вітамін В6 1мг.

Хочете придбати продукцію Choice, зареєструватись в Choice та побудувати кар'єру? Звертайтеся за контактами нижче.