Карамель 6-12 років

Зубна паста BioX "Карамель 6-12 років" ріст дитячих зубів
663
Вміст:
50мл.
Бренд:
Biox
Призначення:
ріст дитячих зубів
Код товару:
biox-04
149грн
149грн

Оплата замовлення здійснюється:
   1. На карт-рахунок Приватбанку.
   2. Накладеним платежем НоваПошта по передоплаті 30% на карт-рахунок Приватбанку.

Доставка замовлення здійснюється компанією НоваПошта за рахунок отримувача.

Замовлення від 500грн доставляється на відділення безкоштовно, за умови повної передоплати за замовлення.

Знижку грошову на замовлення не надаємо! АЛЕ
До замовлень додаємо подарунок)

Зубна паста BioX "Карамель 6-12 років" ріст дитячих зубів

Натуральна м’яка формула дитячої зубної пасти ефективно та дбайливо очищує зуби за допомогою природних компонентів, не ушкоджуючи емаль. Антибактеріальну дію забезпечують мед, екстракти ромашки, троянди, кориці і нагідок лікарських. Протизапальну та регенерувальну дію надає екстракт пророщених злаків.

Зубна паста містить велику кількість вітамінів, мінералів, антиоксидантів і фітонцидів, які допомагають у комплексному захисті молочних та постійних зубів: запобігають появі карієсу, зміцнюють молочні та постійні зуби в процесі росту, знищують шкідливі мікроорганізми, пригнічують розмноження патогенної мікрофлори у ротовій порожнині, благотворно впливають на стан ясен.

Зубна паста має натуральний склад і безпечна при випадковому ковтанні.

Рекомендується дітям у період інтенсивного росту та зміни зубів, у віці 6-12 років.

 • ЗМІЦНЮЄ молочні та постійні зуби в процесі росту
 • ПЕРЕШКОДЖАЄ розвитку патогенних бактерій в порожнині рота
 • ЗАПОБІГАЄ карієсу
 • ВІДНОВЛЮЄ здорові тканини ясен

Переваги

 • Натуральний продукт
 • Посилена формула
 • Дбаємо про здоров'я
 • Сучасні технології виробництва лікарських та косметичних виробів

Рекомендовано чистити зуби після кожного прийому їжі.  Мінімальний час чищення - 2 хвилини. Рухи щітки мають бути короткими і м'якими. Приділяйте особливу увагу лінії ясен, важкодоступним молярам, що знаходяться у глибині ротової порожнини, і ділянкам навколо пломб, коронок та інших видів зубних протезів. Не забувайте почистити язик для свіжості подиху.

Aqua (вода), Glycerin (рослинний гліцерин), Hydrated Silica* (кремнію діоксид гідратований), Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract (екстракт ромашки лікарської), Calendula Officinalis Flower Extract (екстракт нагідок лікарських), Honey Extract (екстракт меду), Rosa Centifolia Flower Txtract (екстракт троянди), Sodium Olivoyl Glutamate* (содіум оливоіл глютамат – ПАР з оливкової олії та глютамінової амінокислоти), Сellulose Gum (целюлозна камедь), Sprouted Grains of Wheat, Oats, Barley, Corn & Rye Extract (екстракт пророщених зерен пшениці, вівса, ячменю, кукурудзи та жита), Вutter Buts Sauteed (олія соте), Xanthan Gum (ксантанова камедь), Cinnamon Bark Essential Oil (ефірна олія кориці), Vanilla Planifolia (Vanilla) Essential Oil (ефірна олія ванілі), Potassium Sorbate (калію сорбат), Lactic Acid (молочна кислота).

* Інгредієнти сертифіковані Ecocert, Cosmos

Ромашка лікарська
У суцвіттях ромашки містяться апіїн, хамазулен, діоксикумарини, умбеліферон і його похідні, кислота саліцилова й аскорбінова, трикантин з холіном, гіркоти, слиз і камеді. Завдяки потужному складу екстракт ромашки аптечної чинить свою дію комплексно: впливає на розвиток запального процесу, виявляє легкий знеболювальний ефект, прискорює загоєння слизової оболонки рота і дезінфікує уражені ділянки.

Нагідки лікарські
У складі екстракту містяться каротиноїди і флавоноїди, завдяки яким він здійснює лікувальну дію. Також до складу входять полісахариди й поліфеноли, азотовмісний слиз, яблучна і аскорбінова кислоти та сліди саліцилової кислоти. Сприяють загоєнню афт у роті, допомагають боротися зі стоматитом і пародонтитом. Нагідки чинять протизапальну дію, пригнічують активність вірусу герпеса, посилюють процеси відновлення тканин і сприяють епітелізації слизової рота.

Завдяки потужним антисептичним властивостям календули вона широко застосовується у стоматологічній практиці: при молочниці у дітей, гінгівітах, піореї, запально-дистрофічній формі пародонтиту, стоматитах.

Троянда
Водно-гліцериновий екстракт троянди містить комплекс вітамінів E, C, K, таніни, глікозиди і смоли, які забезпечують потужну антибактеріальну та противірусну дію, посилюють імунний захист слизової оболонки ротової порожнини. Завдяки гераніолу і цитронелолу надає знеболювальну дію і пришвидшує відновлення слизової рота.

Пророщені зерна
Специфічна оздоровлювальна дія пророщеного насіння ґрунтується на великому вмісті в них пептидів і амінокислот, вітамінів групи В, вітаміну Е, А і С, фолієвої кислоти. Запаси ферментів, білків, нуклеїнових кислот, різноманітність мінеральних речовин, антиоксидантів у пророслому насінні перевищують усі можливі поєднання звичайних продуктів. Амінокислоти і пептиди є будівельним матеріалом для швидкого відновлення клітин слизової рота, вітаміни групи В сприяють швидкій регенерації ясен. Велика кількість антиоксидантних сполук запобігає виникненню і розвитку запальних процесів та карієсу.

Мед
Хімічний склад бджолиного продукту багатий на вміст корисних компонентів. Більшу частину з них становить кальцій. Саме він відповідає за міцність кісткової тканини. Також у меді міститься фосфор, який зміцнює зубну емаль, і фтор – головний захисник від руйнування твердих тканин зубів. Мед підтримує процес загоєння ран, очищує їх від ураження тканин, відновлює здорові тканини і захищає рани від вторинного мікробного забруднення. Лікувальні властивості меду використовуються при захворюваннях слизових оболонок, особливо при запаленні слизової порожнини рота, захворювань пародонту і ясен від грибкової інфекції (молочниця у дітей).

Кориця
Ефірна олія містить сафрол, гераніл, терпінеол і близько 85-90% евгенолу. Завдяки такій концентрації евгенолу має потужну антисептичну та протизапальну дію від стоматиту, гінгівіту, кандидозу ясен і слизової оболонки рота.

За демінералізацію емалі (карієс) молочних і корінних зубів відповідають кислотоутворювальні стрептококи Streptococcus mutans, Str. sanguis, Str. mitis, Str. Salivarius. Вдале поєднання дії екстрактів ромашки, нагідок, троянди, кориці, меду, пророщених зерен запобігає подальшому розмноженню цих бактерій, руйнуванню зубної емалі та повністю припиняє подальший розвиток карієсу.


Хочете придбати продукцію Choice, зареєструватись в Choice та побудувати кар'єру? Звертайтеся за контактами нижче.