INTENSIVE SLIM BOX

INTENSIVE SLIM BOX
3493
Бренд:
Pro Healthy
Призначення:
Корекція ваги
Призначення:
Корекція ваги
Код товару:
pro-07
4376грн
4376грн

Оплата замовлення здійснюється:
   1. На карт-рахунок Приватбанку.
   2. Накладеним платежем НоваПошта по передоплаті 30% на карт-рахунок Приватбанку.

Доставка замовлення здійснюється компанією НоваПошта за рахунок отримувача.

Замовлення від 500грн доставляється на відділення безкоштовно, за умови повної передоплати за замовлення.

Знижку грошову на замовлення не надаємо! АЛЕ
До замовлень додаємо подарунок)

INTENSIVE SLIM BOX ДЛЯ ТИХ, ХТО ПРАГНЕ ЗНАЧНО ЗМЕНШИТИ ВАГУ

Інтенсивний 15-денний курс зниження ваги протягом проходження марафону здорового схуднення НА EASY by CHOICE. Зменшення об’ємів тіла. Тотальний детокс. Усунення набряків. Чудовий настрій.

КОМАНДА ЕКСПЕРТІВ

ОПИС

INTENSIVE SLIM BOX – ідеальне поєднання продуктів, що забезпечують інтенсивне здорове схуднення. Поживний коктейль Mix Protein Slim — це спеціально підібраний склад білків з різних джерел, складних вуглеводів, мінералів та 12 оригінальних жироспалювачів, які є основною рушійною силою боксу, що допомагають відчутно зменшити об’єми власного тіла. Поживний коктейль Mix Protein Control — джерело концентрованого білка та пребіотиків, що забезпечує контроль апетиту, зниження ваги та надійно підтримує мікробіом кишечника, слизових та шкіри. LYM DRAIN&DETOX прискорює процес зниження ваги шляхом тонізації лімфатичної системи, виведення з організму зайвої рідини та прискорення метаболічних реакцій. Мікс різних видів клітковини MULTІ BRAN є поживним перекусом для швидкого насичення в програмах схуднення, адже контролює аппетит, зменшує потяг до солодкого, позбавляє від цукрової залежності.

Під час інтенсивного процесу схуднення обов’язково треба подбати про детокс усього організму, тому до складу боксу додано Хлорофіл і Макросорб. Ці продукти забезпечують комплексний детокс кожної клітинки тіла, насичують організм макро- і мікроелементами, збагачують кров киснем, дарують бажане відчуття легкості та дбають про ресурсний стан і повне відновлення енергії.

Усі продукти боксу мають низький глікемічний індекс і є безпечними для вживання людьми, які страждають на цукровий діабет 1 і 2 типу.

РЕЗУЛЬТАТ

 • інтенсивне здорове схуднення
 • усунення набряків
 • детокс
 • швидкий результат
 • чудовий настрій

ВМІСТ НАБОРУ

 • MIX PROTEIN CONTROL, 405 г – 1 шт

  mix protein control
  Поживний низькокалорійний коктейль із концентрованим білком та пребіотиками. У складі коктейлю міститься повноцінний набір концентрованих форм білка з різних джерел, фосфоліпіди та фітостероли, комплекс складних і простих вуглеводів, ферменти, пребіотики і харчові волокна, природні форми мінералів та вітамінів, антиоксиданти. Концентрати білка з різних джерел із високим вмістом ВСАА (яєчний альбумін) миттєво засвоюються, швидко призводять до насичення, зменшують потяг до солодкого, допомагають трансформувати споживані калорії у м'язову масу, а не в жири. Повільні вуглеводи мають пребіотичну дію і забезпечують відмінний заряд енергії. Усувають відчуття голоду на довгий час, сприяють зниженню ваги завдяки низькому глікемічному індексу, активізують ріст власної корисної мікрофлори кишечника та підвищують імунітет. Ферменти виконують функцію каталізаторів власних механізмів зниження ваги, прискорюють обмін речовин, покращують травлення, розщеплюють білки та підвищують їхнє засвоєння. Набір антиоксидантів сповільнює процеси старіння, стимулює вироблення колагену й еластину, оздоровлює шкіру, волосся та нігті, підвищує стресостійкість.
 • MIX PROTEIN SLIM, 405 г – 1 шт

  mix protein slim
  Поживний низькокалорійний коктейль із концентрованим білком, ферментами та 12 потужними природними жироспалювачами. Висока концентрація білка сприяє швидкому насиченню, зменшує потяг до солодкого, допомагає трансформувати споживані калорії у м'язову масу, а не в жири. Природні жироспалювачі приcкорюють енергетичний обмін, збільшують м’язову масу й активно спалюють жир. У складі також містяться прості та складні вуглеводи, пребіотики, харчові волокна, ферменти, природні форми мінералів і вітамінів, антиоксиданти. Ферменти виконують функцію каталізаторів власних механізмів зниження ваги, прискорюють обмін речовин, покращують травлення, розщеплюють білки та підвищують їхнє засвоєння. Природні форми вітамінів прискорюють вуглеводний обмін, вирівнюють гормональний баланс, активують процеси спалювання накопиченого жиру, попереджують виникнення «жирових пасток» (зон, що не худнуть або худнуть погано), захищають від стресу, хронічної втоми й виснаження, підвищують імунітет.
 • MULTI BRAN, 300 г – 1 шт

  multi bran
  Мікс різних видів клітковини. Основне призначення грубих харчових волокон у тому, щоб прискорити процес проходження їжі через органи травлення й очистити організм. Крім того, клітковина має низький рівень калорійності. Завдяки насиченому вітамінами і мікроелементами складу клітковина має оздоровлювальні й детоксикувальні властивості. Вона прискорює час знаходження їжі в травній системі та її виведення. Мікс клітковини містить різні види харчових волокон, які стимулюють ріст і активність корисної мікрофлори кишечника, слизових оболонок та шкіри. Продукт має низький глікемічний індекс і є безпечним для вживання людьми, які страждають на цукровий діабет 1 і 2 типу. Нормалізує рівень глюкози в крові і значно зменшує прояви інсулінорезистентності. Розчинні волокна клітковини допомагають знизити кількість зайвого холестерину, переважно ліпопротеїди низької щільності, шляхом реабсорбції жовчі і повторного її всмоктування. Така взаємодія забезпечує тривалу профілактику атеросклерозу та інших захворювань серця й судин. На основі клітковини ґрунтується багато систем схуднення. Клітковина рекомендується людям, які страждають надмірною вагою і ожирінням, для нормалізації та корекції ваги. Таким особам вживанням клітковини можна замінити приймання їжі, запиваючи її досить великою кількістю води.
 • LYM DRAIN&DETOX, 60 капсул – 1 шт

  lym drain detox
  Фітокомплекс для глибокого очищення організму, дренажу лімфатичної системи, покращення кровообігу, антинабрякової активності, нормалізації кишкової мікрофлори, відновлення обміну речовин.
 • ХЛОРОФІЛ, 50 мл – 1 шт

  chlorophill
  Потужний природний антиоксидант і джерело енергії. Він захищає клітини організму від пошкодження вільними радикалами, які прискорюють процеси старіння і стимулюють розвиток запальних реакцій. Підсилює захисні функції імунної системи. Сприяє комплексній детоксикації на клітинному рівні.
 • + ПОДАРУНОК – МАКРОСОРБ, 70 г – 1 шт

  makrosorb
  Мультимінеральний комплекс, який швидко компенсує дефіцит майже всього переліку мінералів, регулює їхній обмін, не створюючи надлишку. Сорбент одночасно містить достатню кількість кальцію та фосфору, а також є джерелом 84 мінералів (зокрема кремнію та магнію). Показаний при плановій детоксикації та очищенню ШКТ. Регулятор кислотно-лужного балансу в організмі. Комплексна підтримка серця і судин, кісткової системи, шкіри, волосся, міцності нігтьової пластини.

Хочете придбати продукцію Choice, зареєструватись в Choice та побудувати кар'єру? Звертайтеся за контактами нижче.